Kadeřnické nůžky KASHO

Výrobci

Nabídka služeb

Kadeřnické nůžky KASHO Počet produktů: 64

Podkategorie

 • Nůžky série Excelia KAI
  KAI Excelia je základní řada Japonských kadeřnických nůžek.
 • Wasabi Efilační nůžky WST
  Série Wasabi je ideální vstupní branou do světa kvalitních Japonských kadeřnických nůžek. Nůžky jsou vyrobeny v Japonsku mistry oboru podle tradičních výrobních postupů. Nůžky jsou vyrobeny z vysoko uhlíkové nerezové oceli s semi-konvexním výbrusem. Ergonomické podložky prstů jsou odjímatelné.
 • Nůžky série První...
  Kasho série První Dojem je považována za první kontakt se sérií profesionálních kadeřnických nůžek KASHO. Nůžky ze série První Dojem mají ráčnový šroubový systém umožňující měnit míru odporu a jsou v provedení ergonomického offset modelu. Semi-konvexní čepele mají saténovou povrchovou úpravu.
 • Nůžky série Chrome KCR
  Nová série nůžek KASHO oceněná prestižním oceněním Red Dot Design Award 2019 je určena pro kadeřníky, kteří se s produkty KASHO teprve seznamují. Nový plochý šroub má bezkrokový mechanizmus umožňující ideální nastavení míry odporu nůžek. Elegantní design vyniká též výbornou ergonomií a modely nůžek jsou pouze v provedení offset pro maximální pohodlí. Perfektní ostří v provedení semi-konvex se saténovou povrchovou úpravu jsou již standardem značky KASHO.
 • Nůžky série Design...
  Řada Design Master je prezentována jako úvodní model nůžek KASHO. Diskový systém umožňuje variabilní a jemné nastavení. DM řada nabízí buď rovný nebo ofset model. Konvexně broušené čepele jsou leštěny do saténového lesku.
 • Nůžky Modré série KCB
  Modrá řada je typickým představitelem všech výho japonských nůžek, které jsou vybaveny systémeme šroubu s plochou hlavou. Nepatrné rozdělení drží závity šroubu pevně ve spodní čepeli, a dovoluje tak jemné nastavování napětí. Modrá řada existuje jak v rovném, tak i v offset (zahnutém) provedení. Konvexně broušené ocele jsou leštěny do zrcadlového lesku.
 • Nůžky Stříbrné série KSI
  Stříbrná série representuje střední kategorii profesionálních nůžek pro kadeřníky KASHO. Plochý šroub umožňuje úpravu napětí a uspokojí potřeby vlasových stylistů kteří potřebují mít ten pravý nástroj aby mohli naplno ukázat svou kreativitu a styl. Nůžky jsou dostupné v rovném nebo v ergonomickém offset modelu ve stříbrné a ergonomické offsetové nůžky v černém provedené DLC. Konvexní čepele mají zrcadlový lesk.
 • Nůžky Série Ivory KIV
  Slonovinová řada představuje vrchol střední kategorie kadeřnických nůžek KASHO. Nastavitelný šroub umožňuje nastavení napětí v nůžkách. Slonovinová řada existuje jak v klasickém rovném provedení tak i v ergonomicky tvarovaném offset provedení. Obě verze se vyrábějí také pro leváky. Konvexně broušená ostří jsou leštěná do zrcadlového lesku.
 • Nůžky Keramické série KZR
  Keramicá série nůžek kombinuje nejmodernější výrobní procesy s absolutní precizností.Plochý šroub s integrovaným kuličkovým ložiskem zajišťuije hladký chod. Vysoce ergonomický tvar umožňuje poodlné držení. Čepele jsou vyrobeny z ATS314 vyleštěné do zrcadlového lesku. Jemná zirkon keramická vložka je vyrobena společností Kyocera, lídrem výroby keramických materiálů.
 • Nůžky série SAGANO KSG
  Novinka KASHO SAGANO kombinuje vynikající tradiční prvky osvědčené Zelené série s velmi atraktivním a ergonomickým designem. Kované zápěstí ocení především stylisté, kteří požadují pohodlný úchop. Systém šroubení je převzat z Damascus Série a má integrované kuličkové ložisko pro neuvěřitelně hladký chod. Čepele mají konvexní výbrus a jsou leštěni na vysoký lesk a extrémní ostrost
 • Nůžky Zelené série KGR
  Tato Semi-offset (částečně zahnutá) série je vybavena šroubem nastavujícím napětí a integrovaným kuličkovým ložiskem. V Zelené řadě jsou i strukturované nůžky, jejichž zuby jsou tvarované nejnovější technologií tak, aby se každý z nich setkal řeznou hranou pod identickým úhlem.
 • Nůžky série XP KXP
  Tato nová XP řada kombinuje vynikající vlastnosti uznávané Zelené řady s unikátním Disc Operation systémem řady Millenium. Nůžky jsou kované z nízko opotřebovatelné oceli VG-10. XP sérii charakterizuje vysoká trvanlivost a tvrdost. V rámci součastného trendu co nejergonomičtěji navržených nůžek přináší řada XP zdokonalený rovný design - tzv. semi-semi offset.
 • Nůžky série Millenium KML
  KASHO Millenium řada reprezentuje nádherné řemeslné mistrovství a nekompromisní kvalitu. Tyto výjimečně ostré kadeřnické nůžky s ergonomickým designem jsou vyrobeny ze zvláštního slinutého karbidu, který je extrémě odolný. Patentovaný Disc Operation System zajišťuje perfektní pohyb a optimální napětí.
 • Nůžky série Damascus KAD
  Damašková série kombinuje tradice s nejmodernějšími technologickými postupy. Použitím japonské nerezové oceli V10 bylo dosaženo maximální ostrosti, tvrdosti a trvanlivosti ostří. Na tuto ocel jsou pak pečlivě navrstveny jednotlivé vrstvy Damascénské oceli. Hladký chod zajišťuje plochý šroub i integrovaným kuličkovým ložiskem.
 • KAI KASHO Příslušenství
  Příslušenství ke kadečnickým nůžkám KASHO a břitvám KAI
na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 64 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 64 položek