Kategorie

Výrobci

Nabídka služeb

 

Broušení kuchyňských nožů

Nabízíme broušení Vašich kuchyňských nožů. Brousíme na tom nejlepším, co světový trh nabízí. Jedná se o vodou chlazenou nízko otáčivou brusku TORMEK T-7, která ostří nože nevyhřeje. Na leštění nepoužíváme standardně dodávaný kožený kotouč, abychom ostří nože zbytečně nevytahovali. Pro finální obtáhnutí máme k dispozici jemný japonský kotouč TORMEK SJ-250 o zrnitosti 4000 a na zakázku vyrobený přírodní kotouč Rozsutec o zrnitosti 6000. Díky tomuto vybavení jsme schopni brousit i ty nejkvalitnější kuchyňské nože.

Zajištění broušení nožů je možné pouze při osobní návštěvě na naší prodejně v Praze 4 - Libuši. Standradní doba zhotovení je v rozmezí 1-5 pracovních dní (záleží na počtu nožů a aktuálním vytížení brusek). Keramické nože nebrousíme! Broušení kapesních a zavíracích nožů je také možné. Další informace naleznete v sekci Broušení nástrojů a nářadí.

Ceník broušení kuchyňských nožů

počet nožů cena za kus
1 149,- Kč
2 129,- Kč
3 a více 99,- Kč

 

Pozn.: V případě velmi poškozeného ostří (ohlé ostří, vylomené ostří, ulomená špička apod.) se cena stanovuje individuálně dle míry poškození.

Broušení nožů na brusce TORMEK